פעוטון

חינוך בגיל הרך הוא בעל חשיבות להתפתחות הילדים בהווה ובעל השפעה גדולה על עתיד הילדים. חינוך איכותי במסגרות החינוכיות מהווה בסיס לגיבוש אישיותו של כל ילד- ובסופו של יום על החברה כולה.
הצוות המסור של מעון איריס  ילווה את ילדכם ברגישות ובחום – במעבר הקסום והמרגש של הפיכתו מתינוק לילד.
הפעוטות העושים את צעדיהם הראשונים בפיתוח עצמאותם, יהנו מסביבה עתירת גירויים בה יוכלו לשחק, לחקור, לספק את סקרנותם ולהתנסות בשפע חוויות חושיות ויצירתיות.
אנשי הצוות ישחקו, ישירו, יספרו סיפורים, ירקדו ויעשירו את עולמם של הילדים בשפע ומגוון דרכים.

סדר יום פעוטונים:
מעון איריס פועל בין השעות 07:00 – 17:00 עם אופציה עד 16:00.
סדר היום הוא מובנה הכולל משחק חופשי, מפגש בוקר, ארוחות, סיורים לימודיים, חוגים, משחק בחצר, יצירה בחומרים והקניות למידה קטנות.
הילדים יגיעו בבוקר וישחקו בשולחנות המפוזרים בכיתה משחק חופשי, מאתגר ומלמד עם מגוון גירויים המותאמים לשלב ההתפתחותי שלהם ליווי של אנשי הצוות.
בנוסף, נעבוד עם הילדים על פיתוח המוטוריקה העדינה והגסה, נאתגר אותם בטיפוס, בבניה בקוביות, בהשחלה ומיון ובייחד נחווה את תחילת משחקי הדמיון.
נקריא סיפורים, ניחשף לכלי נגינה, לתרבויות מהעולם, לחגים ומועדים, שירים חדשים שיעשירו את עולמם של הילדים, מטפחות, פונפונים ומגוון אביזרים נוספים. בחצר נתרוצץ, נבנה ארמונות בחול, נשחק עם כדור, ונחקור את העולם שסביבנו.

תזונה של ילדי הפעוטון:
בגיל זה מתחילים הילדים לרכוש הרגלי ישיבה סביב השולחן ואכילה בייחד.
הם יתנסו באכילה עצמאית, במגע בלתי אמצעי עם האוכל אותו הם אוכלים ובמעבר מאוכל טחון לאוכל אצבעות, הארוחה כוללת, ירקות טריים, כריכים עם מגוון תוספות מזינות, דגני בוקר ועוד. התזונה במעון איריס מבוססת על תפריט בריא, עשיר ומגוון. הילדים בגן אוכלים ארוחות מזינות ובריאות המגיעות אלינו כל יום בקייטרינג איכותי וטרי, באישור משרד הבריאות, וכל ארוחה מכילה פחממה חמה, מנה בשרית/דג, ירקות ופירות טריים.

  • לא ינתנו חטיפים או דיברי מתיקה אחרים, את החטיפים בגן יחליפו פלטת ירקות טריים וצבעוניים.

מעון איריס
סמטת הרוזמרין 2, חולון
רבינוביץ' 45, חולון
טל. 053-7725500

info@ganiris.co.il